רשימת מדריכים

שלום לכולם,

קוראים ומאזינים רבים הרוצים לבצע שינויים בהרגלי תזונה ואורח חיים, על פי תורת "הרפואה המונעת התכליתית" (רמ"ת), פנו בבקשה לפרסם שמות של מדריכי ומאמני אורח חיים בריא שעברו אצלי הכשרה מלאה בתחם ייחודי זה.

כדי לתת מענה לבקשות אלו, החלטתי להביא בפניכם רשימה של סטודנטים שלי שעברו הכשרה מלאה בשיטת הרמ"ת, כולל לפחות 230 שעות לימוד. לרבים מהם הכשרה נוספת גם כמאמנים אישיים ו/או כנטורופתים ו/או כעובדי הוראה. תחומי ההדרכה והאימון שלהם מפורטים לצד פרטיהם האחרים, כדי להקל על המתעניינים לבחור את המדריך המתאים להם ביותר.
חשוב לציין שמדריכים / מאמנים אלו אינם דיאטנים / תזונאים מוסמכים ולכן אופי ההדרכה והליווי שהם נותנים שונה במהותו מייעוץ דיאטני / תזונתי מקובל.

עם זאת, אני רוצה להדגיש כי בנותני אכסניה לפרסום זה, אני מאשר כי כל הרשומים כאן סיימו אצלי את הכשרתם בשיטת הרמ"ת בחסות מכוני רות"ם ואוניברסיטת בר אילן וכל אחד מהם נושא תעודה רשמית המאשרת זאת.

עם זאת אין אני אחראי על מהימנות המידע הנוסף שמפרסם כל מדריך /מאמן וכן אין ברישום זה כדי לתת אישור או המלצה מטעמי על מדריך / מאמן זה או אחר.  חשוב לי גם לציין שרישום זה ניתן חינם לכל בוגרי קורס המדריכים שלי בבר אילן ואין לי שום תמורה כספית או אחרת מהכנסות המדריכים ו/או המאמנים הרשומים כאן.

האחריות המלאה תחול על מקבל ההדרכה / אימון ואין לי ו/או למכון רות"ם ו/או לאוניברסיטת בר אילן שום אחריות מכל סוג שהוא על השימוש בשירותי המדריכים / מאמנים הרשומים כאן.
מבצע מיוחד: כל הרשומים כאן הסכימו לעמוד לרשותכם במחיר מיוחד – 200 ₪ בלבד לפגישת ייעוץ ראשונית. אתם מוזמנים לנצל הצעה זו אצל כל אחד מהמדריכים / מאמנים הרשומים מטה.

באיחולי ברכה והצלחה בכל
בבריאות טובה ואיתנה תמיד
פרופ' חיים גמליאל PhD

[all_listing]